Václav Kovalčík: Současná demokracie = totalita

03.09.2018 9:45

Začíná to podvodným sametem, pokračuje divokou a nekontrolovanou privatizací, rozdělením prosperujícího Československa, poté hnusnými arbitrážemi, rapidním zadlužováním okleštěného českého národa, šikanováním lidí a špatným platovým ohodnocením většiny národa, kopáním do invalidů odebíráním invalidních důchodů, znečišťováním a likvidováním životního prostředí pro bezohlednou stavbu montoven a zbytečných předražených dálnic, ještě to pokračuje špatnou morálkou, beznadějí, rozpady rodin, rozvody, vymýváním mozků ve školách ve jménu pochybné demokracie, dále se např. ve veřejnoprávních médiích nadává na Rusko a komunismus s lidskou tváří.

Václav Kovalčík: Současná demokracie = totalita
Foto: pixabay.com
Popisek: Demokacie - ilustrační foto
reklama

Na ulicích mnoho bezdomovců aneb církevní restituce vůbec nepomáhají národu; zboží různých kvalit aneb genocida českého národa na potravinové úrovni, totéž se týká i elektroniky i dalších věcí. Vlastní zemědělství nám nějak neprosperuje, neboť se opět chystá zdražování potravinových produktů.

Obrovský kapitál České republiky odchází rovnou na západ, do daňových rájů, a tak již tradičně utíráme své nosy. Vrcholným politikům, úředníkům a manažerům se daný stav líbí, ale českému národu nikoliv.

Současná demokracie = totalita, když občané pomalu, anebo rychle umírají vlivem zákeřné politiky v našem státě, která dopadá na národ jako celek. Ani migranti z muslimských zemí nám nepomůžou, neboť špatná demografie vlastně podkopává demokracii!

Současná demokracie = totalita, a je ještě více totalitní, když tu máme cenzuru názorů a projevů, která ještě více přituhuje!

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Martin Červíček: Co takhle namísto přebíjení se „kdo dá víc“, připravit skutečnou důchodovou reformu

12:41 Martin Červíček: Co takhle namísto přebíjení se „kdo dá víc“, připravit skutečnou důchodovou reformu

Komentář na facebookovém profilu k událostem uplynulého týdne.