
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Daniela Černá
ROZHOVOR „Nejsme feministky ani sufražetky,“ říká o ryze dámské kandidátce její jednička Světlana Procházková. Celkem pětačtyřicet žen z Českých Budějovic se totiž rozhodlo jít do komunálních voleb za Ženy 2014, které zaštítila strana SNK ED. V rozhovoru, který poskytla Procházková ParlamentnímListům.cz, také vysvětlila, proč byl o místa na kandidátce velký zájem.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Daniela Černá
Dobrý den, opravdu myslíte, že je rozpad EU pravděpodobný? Že si kapříci vypustí rybník, a že rozpad země jako třeba Francie nebo Německo dopustí? A vlastně je vůbec rozpad možná jinak, než že z EU většina států vystoupí?
„Češi platí za pitnou vodu více než bohaté metropole, jako jsou Paříž, Oslo či Ženeva, a levnější vo…