Minulý týden proběhla celostátní konference SPD, na níž byl delegáty zvolen jako lídr pro volby do Evropského parlamentu ekonom Petr Mach. Souzníte s hlasy delegátů?
Ano. Petr Mach je známý, kvalitní ekonom a člen SPD, který má i praxi v Evropském parlamentu a ovládá jazyky. Skvěle se budou doplňovat s naším nynějším europoslancem SPD, doktorem Ivanem Davidem, na druhém místě a předsedkyní Trikolory Zuzkou Majerovou na místě třetím. Takže hnutí SPD sjednocuje vlastence napříč politickým spektrem a jsme jedinou vlasteneckou reálnou opozicí proti Fialově vládě a proti globalistům a neomarxistům.
Důležité je, že máme i silné spojence v Evropě. Společně s námi jsou ve vlastenecké frakci Identita a demokracie (ID) v europarlamentu francouzské Národní shromáždění Marine Le Penové, italská Liga Mattea Salviniho, holandská Strana pro svobodu Gerta Wilderse, rakouská FPÖ, německá AfD a další. Máme ambici vytvořit v europarlamentu nejsilnější frakci a bojovat proti diktátu Bruselu a blokovat například kvóty na imigranty a směrnice EU vycházející z Green Dealu. Hnutí SPD není osamocené, ale máme největší evropské partnery, kteří společně s námi prosazují náš politický program!
Hned po konferenci SPD jsem byl ve Florencii na veřejném mítinku italské Ligy Mattea Salviniho a společně bojujeme proti nelegální migraci a dalším šílenostem z Bruselu. S Matteem jsem se rád opět setkal a těším se na další spolupráci.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.
válka na Ukrajině
Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.
Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.
Veřejnoprávní média
Jak lze po právní stránce zhodnotit kvalitu poskytování veřejné služby, kterou má ČT podle zákona plnit? A jestli neplní svou zákonnou povinnost co bude nebo spíš co uděláte? Vím, že jste právnička, ale právníci přeci jen nejsou soudci. Navíc aby něco soudil jednotlivec, není podle mě nikdy objektiv...
Uživateli nejlépe hodnocený komentář
| 23 | 0
Další články z rubriky
8:35 Menší, méně vlivný, ale má se k světu. Budil varuje, co v Česku vyrostlo
100 DNÍ VLÁDY „Průběh konfliktu v Perském zálivu a jeho ekonomické dopady ukážou, jak bude Donald Tr…
- 8:00 Posun u větrníků na evropskou úroveň. V Bruselu proběhla konference
- 20:02 Kontrolujeme Ukrajince. Okamura ukazuje první dopady
- 16:49 Minář je naivní. Ale ti za ním... Vidlák tuší, co znamenala Letná
- 17:48 Zlato a mezilidské vztahy, nejjistější investice. A demokratický Írán? Ekonom Valenčík o civilizaci
- 12:50 „BIS tu něco proklouzlo mezi prsty.“ Jan Schneider ale naznačil i horší možnost



