Vrchní ódéesák z bývalého Nečasova domova: Pořád mu věříme. Žádné vazby s bossy neměl

06.03.2014 20:33 | Zprávy

Kolem Petra Nečase vznikl jen humbuk, nic se mu neprokázalo a naším členem zůstává. I to sdělil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz bývalý místostarosta Rožnova pod Radhoštěm, dnes nový předseda místní organizace ODS, Alois Vychodil. Pak popsal i to, jak dopadlo vyšetřování policie, když mu v době jeho působení na radnici dvakrát auto rozbili krumpáčem.

Vrchní ódéesák z bývalého Nečasova domova: Pořád mu věříme. Žádné vazby s bossy neměl
Foto: Radim Panenka
Popisek: Podle Nečase jde o politický proces. Zpravodajci, ani jeho manželka (Jana Nečasová, dříve Nagyová) se podle něj proti zákonu neprovinili

Pozvedne podle Vás nový lídr Fiala ODS?

ODS dostala ve volbách silně na frak kvůli jednání vrcholného vedení v minulosti, takže si to asi zasloužila. Pravdou ale je, že na obcích a v menších městech s tím, co se děje ve vyšší politice, nemůžeme nic dělat. Část lidí v Praze mělo bohužel určité vazby. Jsem ale přesvědčený, že pan profesor Fiala ODS zcela určitě pozvedne, protože je to člověk, který má určitý kredit u členů ODS a podařilo se šum, který byl kolem ODS, eliminovat po všech stránkách. Do vedení ODS byli zvolení noví lidé a to je pozitivní. Projevilo se to i u nás v místním sdružení tak, že nám lidé začali více důvěřovat.

Vy jste nově nastoupil do pozice předsedy místní organizace. Jak to vypadá s členskou základnou?

I když existovaly negativní reakce na minulý vývoj, tak teď se situace stabilizovala a dokonce máme jednoho nového člena navíc. Sdružení se nerozpadá, právě naopak. Připravujeme se na komunální volby. Víte, že dvě volební období jsme volby v Rožnově vyhráli. Pustil jsem se do řízení místní organizace také proto, abych ODS připravil na nadcházející volby.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Marie Pošarová byl položen dotaz

Energie

Jaký je váš plán, jak zajistit naši energetickou soběstačnost a bezpečnost? Jak podle vás čelit těm výkyvům cen, které jsou opravdu čím dál častější a mají dopady na všechny z nás?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ivan David: EU žije ve snu o vojenské porážce Ruska. Nepodporuje Ukrajinu, ale Zelenského režim

20:22 Ivan David: EU žije ve snu o vojenské porážce Ruska. Nepodporuje Ukrajinu, ale Zelenského režim

Zásadní charakteristikou „Bruselu“ je neschopnost vnímat reálnou situaci, říká pro ParlamentníListy.…