Zahradil (ODS): Orbán je jedním z nejúspěšnějších evropských politiků vůbec
Komentář na facebookovém profilu k výsledkům voleb v Maďarsku.
21
Komentář na facebookovém profilu k výsledkům voleb v Maďarsku.
Snazší přístup k úvěrům od komerčních bank na pokrytí zvýšených provozních nákladů kvůli prudkému růstu cen energií.
Komentář na facebookovém profilu k výsledku maďarských parlamentních voleb.
Komentář na facebookovém profilu k vládnímu migračnímu plánu.
Komentář na facebookovém profilu k výsledkům maďarských parlamentních voleb.
Chcete, aby se vaše děti skvěle bavily? Aby pomohly statečné Gerdě vysvobodit kamaráda Káje ze spárů Sněhové královny? Vezměte je s sebou v sobotu 9. dubna 2022 do lesoparku Cibulka.
Ministerstvo životního prostředí reaguje na doporučení Monitorovacího výboru OPŽP a posiluje snahu ČR i členských států EU zvýšit svou energetickou bezpečnost snížením závislosti na dodávkách plynu z Ruska.
Komentář na facebookovém profilu k vlivu války na Ukrajině na budoucnost Evropy
Reakce na facebookovém profilu k vraždění civilistů na Ukrajině
Již od roku 2002 je partnerským regionem Pardubického kraje Prešovský samosprávný kraj na Slovensku. Na jeho území se nachází frekventovaný hraniční přechod na Ukrajinu mezi obcemi Ubľa a Malý Berezný.
Komentář na facebookovém profilu k nutnému doplnění plynových zásobníků
Komentář na facebookovém profilu k Baťovu řešení hospodářské krize
Komentář k varování někdejšího premiéra Topolánka
Komentář na facebookovém profilu k státní podpoře dětských stupin
Komentář na facebookovém profilu k návštěvě německé ministryně Anny Lührmann v pražském asistenčním centru
Komentář na facebookovém profilu k aroganci některých politiků
Murphyho zákon praví, že negativní jevy se hromadí jedním směrem. Jako by opisoval z dnešní české reality. Naše vláda je u moci jen pár měsíců, ale výsledky jejích aktivit (prací to věru nazvat nelze), jsou žalostné.
Komentář na facebookovém profilu k důležitým událostem končícího týdne
Ministr kultury zahájil novou návštěvnickou sezonu památek
Komentář na facebookovém profilu k regulaci hypoték