Vážený pane premiére, vážená vládo, vážené dámy a pánové,
zazněla tady z úst opozice spousta informací, které nebyly pravdivé. Takže jménem pana předsedajícího ke kolegům z ODS. Vy nám skutečně budete něco říkat o velmi tvrdých esemeskách? Tak to jste, přátelé, asi zapomněli na událost SMS IKEM. Tady, prosím, Novinky: ODS chce peníze ze špitálu, neofiko - zaznělo v odposleších z IKEMu. Autor: Jaroslav Kmenta. V kauze IKEM se objevila nečekaná stopa. Vede k ODS a k podezření, že tato strana hledala v této nemocnici v roce 2022 způsob, jak získat černé peníze na volební kampaň. V roce 2024 SMS mezi panem Stanjurou a lidmi z IKEMu. Pan Fiala je nejspíše vydírán, musíme najmenovat ředitele.
To je ale záhada. A že se tyto esemesky neřešily tady na tomto plénu, že tady nebyla interpretace vlády, aby byla - v uvozovkách - znova hlasování o důvěře vlády? Nebylo to tady, přátelé. KDU-ČSL a TOP 09. Já myslím, že proslov a čtení esemesek pana tehdejšího ministra Kalouska už je součástí zlatého fondu kinematografie České republiky. Tam nebylo jenom vydírání a vyhrožování, tam bylo přímo řečeno: Já si na tebe - v uvozovkách - někde počkám, vždyť já jsem ti dával dotace a ty se ke mně chováš takto.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.



