Tento výsledek mě vůbec nepřekvapuje a divím se, že se ještě v naší společnosti najdou lidé, kteří jsou se členstvím spokojeni. Musí to být už jen ti, kteří profitují na levičácko-centralistickém přerozdělovacím sytému nikým nevolených byrokratických úředníků Evropské komise.
Spokojeni jsou ještě také všichni ti, kteří mají, co dočinění s neziskovými organizacemi, skrze které se vysávají neskutečné finanční částky ze státního rozpočtu i z rozpočtu Evropské unie.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


