Senátor Vosecký obhajuje s osmičkou

19.08.2020 10:01 | Zprávy
autor: PV

Opět osm! Senátor Jiří Vosecký (SLK) bude mít v nadcházejících senátních volbách, které se uskuteční v pátek a sobotu 2. a 3. října, volební číslo 8. To mu připadlo losováním, které proběhlo v pátek 14. srpna na Městském úřadě v České Lípě. Senátor Jiří Vosecký obhajuje post senátora za Českolipsko, do volebního obvodu č. 36 spadá také část Liberecka a Mělnicka.

Senátor Vosecký obhajuje s osmičkou
Foto: archiv JV
Popisek: Jiří Vosecký

Osudově může působit fakt, že se stejným volebním číslem vstupoval Jiří Vosecký, tehdy ještě jako starosta Okrouhlé, do senátních voleb v roce 2014. „Číslo osm již jednou potvrdilo svoji magickou moc. Je to dokonce moje šťastné číslo a přál jsem si, aby mi opět připadlo. Moc za něj děkuji," nechal se slyšet senátor Jiří Vosecký.

Voliči, kteří budou chtít Voseckého ve volbách podpořit, tedy do speciální obálky vloží hlasovací lístek s číslem 8 a ten pak ve volební místnosti vhodí do volební urny.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Gabriela​ Sedláčková byl položen dotaz

Ztráta důvěry

Tvrdíte, že lidí ztrácí důvěru v média. Já si to úplně nemyslím. Spíš si myslím, že lidé ztrácí důvěru v politiky, ale i třeba spravedlnost. Proč myslíte, že tomu tak je nebo vy si to nemyslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Realita armády - chybí tisíce vojáků a stovky miliard na obranu

9:15 Vích (SPD): Realita armády - chybí tisíce vojáků a stovky miliard na obranu

Debata o tom, zda by Česká republika měla vydávat na obranu 3,5 procenta, nebo dokonce 5 procent HDP…