Štefec (Stačilo!): Raketově rostoucí vliv islámu mění celý kontinent

03.12.2025 8:19 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k sílícímu islámu v západoevropských zemích

Štefec (Stačilo!): Raketově rostoucí vliv islámu mění celý kontinent
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslav Štefec

Minimálně od roku 2015 v médiích i v příspěvcích, uveřejňovaných na Facebooku, varuji před hrozbami, plynoucími z neřízené imigrace ze zemí Středního východu a Afriky a s ní související islamizací Evropy. Dnes, ačkoliv se pod kouřovou clonou všeobjímající „ruské hrozby“, stále hlasitějšího bubnování na válečné bubny a výzvám k „tažení na Rusa“ zdánlivě nic neděje, spěje situace doslova a do písmene ke katastrofě. Evropě dnes daleko více, než válka s Ruskou federací, totiž hrozí války mezietnické a náboženské.

Evropa slábne. Původně jen obtížně pozorovatelný, dnes ale už přímo raketově rostoucí vliv islámu v západoevropských zemích mění celý kontinent v sud střelného prachu. A samozvaná partička politicky, organizačně i akčně impotentní a korupcí prolezlé „politické elity“ kolem von der Leyenové se ten prach přičinlivě snaží exportovat i do touto rakovinou zatím daleko méně zasažených zemí východní Evropy včetně té naší.

Vypadá to, jako bychom se vraceli hluboko do středověku. Do třináctého století, kdy začala Osmanská říše po dobytí Persie rozšiřovat svůj vliv do východních oblastí tehdejší Evropy, nebo možná až do století osmého, kdy Ummajovci dobyli dnešní Španělsko. Jenže tehdy přicházel do napadených zemí islám zvenčí, na mečích, šavlích, později i puškách a dělech muslimských vojevůdců, jejichž vojska postupně pronikala hlouběji a hlouběji do srdce Evropy. Dnes jsou jeho nositelé přímo na našem prahu. Jako páté kolony islámských armád uvnitř našich zemí tvoří nezanedbatelnou část evropského obyvatelstva. A nehodlají s námi rozhodně žít v nějaké ideální, vzájemně se obohacující pospolitosti, jak o tom dlouhá léta blouznili multi-kulti magoři. Spíše naopak. Naprosto otevřeně prosazují své zájmy a promyšleně zneužívají náš demokratický systém k tomu, aby získali politickou moc a porazili nás našimi vlastními zbraněmi.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petra Prokšanová byl položen dotaz

Komunisti

Co dobrého je podle vás na době, kdy tu vládli komunisté? Ano SSR nás osvobodil, protože taková byla dohoda a měl na tom vlastní zájem, a to zmocnit se nás. Demokracie a svoboda pak nenastaly, což je to hlavní, ale konaly se politické procesy a vůbec o všem rozhodovala stranická knížka. Vy tvrdíte, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lacina (STAN): Macinka? Tenhle kluk nedopadne dobře

8:03 Lacina (STAN): Macinka? Tenhle kluk nedopadne dobře

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k předběžnému opatření Ústavního soudu.