Úsvit-NK a Blok proti islámu: Vládě nevěříme. Přijdeme podpořit prezidenta, aby ji donutil zavřít hranice

06.10.2015 12:35

Dnes proběhla tisková konference po jednání poslaneckého klubu Úsvit-Národní koalice. Hlavním bodem jednání klubu byla krize.

Úsvit-NK a Blok proti islámu: Vládě nevěříme. Přijdeme podpořit prezidenta, aby ji donutil zavřít hranice
Foto: Úsvit-NK.
Popisek: Úsvit-NK.

„Jednoznačně jsme se shodli, že vládě nevěříme, že ochrání občany České republiky před nelegálními imigranty a před bruselskými kvótami. Důkazem je, že například odmítá naše návrhy na zpřísnění migrační politiky – ať už je to zákaz udělení azylu pro zločince či prodloužení lhůty pro zadržení nebezpečných a nespolupracujících imigrantů na neurčito. Vláda se nebrání kvótám a odmítá podat žalobu k Evropskému soudnímu dvoru. Dnes osobně podpoříme prezidenta před jednáním bezpečností rady, aby donutil vládu zavřít hranice. Navrhneme také mimořádný bod informace ministra vnitra Chovance k jednáním o kvótách, hned jak se vrátí z evropského jednání,“ řekl předseda klubu Marek Černoch.

„Naší petici proti kvótám podpořilo 250 tisíc občanů. Vláda zradila nejen tyto občany, ale nás všechny. My musíme chránit Českou republiku. Dnes večer společně s předsedou Úsvitu – Národní Koalice Miroslavem Lidinským podpoříme osobně prezidenta Zemana před Úřad vlády, kam přijede na jednání Bezpečnostní rady státu. Věříme, že prezident Zeman donutí vládu, aby konečně začala bránit občany České republiky,“ uvedl předseda Bloku proti Islámu doc. Martin Konvička.

„Chtěli bychom také poděkovat za rostoucí podporu občanů. Včerejší průzkum PPM factum nám přisoudil 5 % hlasů. Díky tomu bychom se dostali i do Poslanecké sněmovny po volbách. My za tuto podporu voličů velmi děkujeme. Rostoucí podpora u voličů je pro nás signál, že občané vnímají naší práci, že vnímají pozitivně naše návrhy zákonů na ochranu před radikální islámem či návrhy na ochrany hranic,“ uzavřel Marek Černoch.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Turecko páchá genocidu a vraždí v Sýrii

10:08 Vích (SPD): Turecko páchá genocidu a vraždí v Sýrii

Jednoznačně odsuzuji invazi Turecka na svrchovaném území Syrské arabské republiky. Agrese je namířen…