Zálom (Svobodní): Jediným řešením by byla privatizace ČT

06.03.2026 11:02 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k České televizi.

Zálom (Svobodní): Jediným řešením by byla privatizace ČT
Foto: Archiv L. Záloma
Popisek: Luboš Zálom, místopředseda Svobodných

Předseda Svobodných Libor Vondráček oznámil na tiskovce, že poplatky pro ČT skončí do konce tohoto roku. Konečným řešením, tím jediným skutečně správným, by ovšem mělo být nikoliv formální zestátnění, nýbrž privatizace. Aby ČT prostě začala fungovat za své peníze a za peníze svých investorů a nikoliv za peníze z daní nebo pseudodaní. Pokud někdo chce dobrovolně platit například za každonedělní festival samolibosti Václava Moravce, budiž mu to přáno. Ale ne za cizí peníze.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bezpečné země

Kdo a podle čeho rozhoduje o tom, jaká země bude označená za bezpečnou? A co vůbec nechápu, v čem je pro nás bezpečnější, že se u lidí, kteří budou z jakýchsi bezpečných zemí přicházet zrychlí azylové řízení? Já mám pochybnosti, že zrychlení povede k větší efektivně, spíš to obecně bývá naopak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rédová (Stačilo!): Další evropské divadlo pro veřejnost

16:09 Rédová (Stačilo!): Další evropské divadlo pro veřejnost

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k staisícům bojeschopných Ukrajinců v Evropě