Nečas prý přiznal, že nemá podporu pro klíčové zákony. Tluchoř vládu nepodpoří

04.09.2012 11:29 | Zprávy

VÍME PRVNÍ Od jedenácti hodin dopoledne probíhá jednání poslaneckého klubu ODS. Podle informací ParlamentníchListů.cz z klubu premiér Petr Nečas připustil, že nebude mít dostatečnou podporu pro klíčové zákony. Petr Tluchoř řekl, že zvýšení daní nepodpoří.

Nečas prý přiznal, že nemá podporu pro klíčové zákony. Tluchoř vládu nepodpoří
Foto: Filip Jandourek
Popisek: Ve sněmovně se schyluje k hlasování o důvěře vládě

Pokud tyto zákony neprojdou, vláda je předloží znovu a spojí s nimi vyjádření důvěry vládě. „Nečas na klubu připustil, že ví o poslancích, kteří dnešní klíčové zákony nepodpoří. Vláda podle něj, pokud tyto zákony neprojdou, předloží totožný zákon a spojí s ním svou důvěru,“ informoval ParlamentníListy.cz zdroj.

Zdroj dále dodal, že Petr Tluchoř daňový balíček, který již v minulosti kritizoval, nepodpoří.

Případné nové předložení zákona spojeného s důvěrou vládě potvrdil na tiskové konferenci i ministr financí z TOP 09 Miroslav Kalousek. Podle něho by šlo ještě rozpočet stihnoiut po schválení daňového balíčku na podruhé.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Bc. Hana Ančincová byl položen dotaz

Bydlení

Jaká pravidla navrhujete pro spravedlivé rozdělování městských bytů a pro sociální bydlení? Proč jste je neprosadili za Bartoše? A máte taky řešení celkové bytové krize? Respektive každý tvrdí, že je má, ale že by se něco změnilo, to fakt ne.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vláda bez kultury, našel Jan Hrušínský příčinu řádění na fotbale. Posílají jej k psychiatrovi

20:18 Vláda bez kultury, našel Jan Hrušínský příčinu řádění na fotbale. Posílají jej k psychiatrovi

Sobotní fotbalový zápas mezi Slavií a Spartou v pražské Edenu byl předčasně ukončen kvůli bezprecede…