Poslanec ČSSD Vítězslav Jandák vyhořel

23.09.2012 11:55 | Zprávy

VÍME PRVNÍ Poslanci ČSSD a stínovému ministru kultury Vítězslavu Jandákovi vyhořel v Praze dům. Hasiči museli v noci na sobotu vyjíždět k požáru, při kterém shořelo celé horní patro stavby. Škoda nespíš byla způsobena dělníky, kteří v domě pracovali s elektřinou.

Poslanec ČSSD Vítězslav Jandák vyhořel
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bývalý ministr kultury a exposlanec ČSSD Vítězslav Jandák

Dům patřící poslanci Jandákovi stojí v Praze 4 - Krč. Podle informací ParlamentníchListů.cz byl požár způsoben firmou, která v podkroví pracovala s elektroinstalací. Vše se stalo v noci z pátku na sobotu, kdy musely k poslancově domu vyjet dva hasičské vozy.

Podle sdělení samotného Jandáka byl zásah hasičů velice rychlý, na snadnější lokalizaci ohniska požáru použili infrakameru.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jav, Radek Kraus

Proč nenecháte rozhodnout rodiče?

Jestli a od kolika svým dětem dovolí přístup na sociální sítě? To pak začnete i určovat, na co se smí nebo nesmí dívat v televizi nebo v kolik mají chodit spát a v kolik vstávat? Myslíte, že vše špatné se odehrává jen na sociálních sítích, a že ony jsou strůjci zla?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„A Evropa to zaplatí.“ To nedopadlo u českých politiků dobře

10:45 „A Evropa to zaplatí.“ To nedopadlo u českých politiků dobře

„Nakoupíme z USA zbraně za 100 miliard dolarů a Evropa to zaplatí.“ I tohle má obsahovat Zelenského …