Bulvár našel děsivého komunistu z Prahy: Pravičáky pověsit, všechno jim zabavit

27.10.2012 10:51 | Zprávy
autor: adr

"Je čas rozvěšet pravičáky po městech republiky, vyvlastnit násilím všechny podnikatele, do desátého kolena zabavit majetky jejich rodinám," taková slova objevil deník Blesk na facebookovém profilu komunisty Jaromíra Petelíka, člena zastupitelstva v Praze 8.

Bulvár našel děsivého komunistu z Prahy: Pravičáky pověsit, všechno jim zabavit
Foto: Hans Štembera
Popisek: Třešně, symbol KSČM

"Narodil jsem se 3. dubna 1983 v Praze, levicově smýšlím už od dětství. Mezi mé záliby patří politika, historie, mezinárodní vztahy, ekologie, lidská práva," píše v údajích o sobě tento komunistický zastupitel.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cena LPG

Dobrý den, pane Havlíčku, neustále se řeší cena nafty a benzínu; všiml jste si ale, že u mnohých čerpacích stanic se cena LPG za dobu ropné krize zvýšila až o 50%? Budete nějak řešit, aby se čerpačky, když se nyní nemohou obohacovat na benzínu a naftě, nehojily na řidičích tankujících propan-butan?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

"K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

21:05 "K snídani byla vejce," napsali jste na sociální síti. Sociolog Herzmann ukazuje, co s tím pak provádí politický marketing

ROZHOVOR Marketing může sloužit k boji o moc. Vydatně mu v tom pomáhají moderní technologie. Díky je…