Stát se chová jako Al Capone. Exmodrý starosta spílá ministrovi ODS

04.02.2012 14:54 | Zprávy
autor: Radek Kraus

Primátor Českých Budějovic, bývalý člen ODS Juraj Thoma (OPB) je v šoku z toho, co se děje okolo národního podniku Budějovického Budvaru. Nechápe myšlenkové pochody mezi ministerstvem zemědělství a jeho šéfem Petrem Bendlem a vedením pivovaru.

Stát se chová jako Al Capone. Exmodrý starosta spílá ministrovi ODS
Foto: archiv
Popisek: Primátor Českých Budějovic a lídr HOPB Juraj Thoma

„Vskutku originálním způsobem se ministr zemědělství Petr Bendl a jeho spřízněné duše rozhodli připomenout 45. výročí od faktického vzniku národního podniku Budějovický Budvar. Z jeho vedení prý musí odejít dlouhodobě úspěšný ředitel Jiří Boček, neboť pan ministr nemá "dobrý pocit z míry profesionality řešení právních sporů společnosti,“ zaglosoval pro ParlamentniListy.cz Juraj Thoma.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vítek Prokop byl položen dotaz

Ústavní soud

Tvrdíte, že prezident chce, aby Ústavní soud: "stanovil vládě povinnost poskytnout prezidentovi republiky veškerou součinnost a aby uložil vládě nevytvářet prezidentovi administrativní ani jiné překážky při výkonu jeho ústavních pravomocí." Na to jste přišel jak, že říká ÚS jak má rozhodnout? Není s...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Miliony na bydlení končily v neziskovce. Její exšéf byl ředitelem na ministerstvu

11:50 Miliony na bydlení končily v neziskovce. Její exšéf byl ředitelem na ministerstvu

Ministerstvo pro místní rozvoj (MMR) si v době, kdy jej vedl někdejší šéf Pirátů Ivan Bartoš, platil…