Demonstrace v Brně: Lidé, buďte aktivní a pošlete peníze

15.04.2012 18:36 | Zprávy

Zhruba 300 lidí se dnes sešlo na demonstraci v Brně, kterou svolali příznivci takzvané Holešovské výzvy. Přinesli si české vlajky a vyslechli si projevy, v níž většina řečníků kritizovala současnou vládu. Lidé volali po její demisi, kritizovali škrty i korupci. Lidé na místě také podepisovali petici.

Demonstrace v Brně: Lidé, buďte aktivní a pošlete peníze
Foto: Vojtěch Brtnický
Popisek: Protestující na Václavském náměstí

Na shromáždění zněla burcující slova směrem k údajně příliš laxní české veřejnosti. Řečníci vyzývali přítomné, aby s sebou příště vzali své blízké a známé. "Buďme aktivní. Je jedno, zda demonstraci pořádá ProAlt nebo odbory," řekl starosta Víru na Vysočině Ladislav Stalmach.

Vyzval také přítomné, aby poslali iniciativě Holešovská výzva peníze. Lidé sdružení kolem výzvy podle něj udělali hodně práce, a to zadarmo. "Na rozdíl od politiků, kteří ale nepracují pro nás," řekl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: pas, čtk

Mgr. Bc. Hubert Lang byl položen dotaz

migrace

Zajímalo by mě, jaký je ten váš zmiňovaný recept na migraci, když tvrdíte, že ,,my jako hnutí ANO říkáme, že máme svůj vlastní recept na pakt víz a migrace, na migraci jako celek." Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Souček odepsán. „Ale pak nesmí v ČT nastat toto.“ Diváky by mělo zajímat

4:40 Souček odepsán. „Ale pak nesmí v ČT nastat toto.“ Diváky by mělo zajímat

Členové Rady ČT mají na svém úterním jednání v programu zabývat se odvoláním generálního ředitele Ja…