Idioti s otevřenou hubou: Prezident Zeman pod palbou Kalouska a Roberta Záruby. Vichnar, Ester Ledecká a nervy na pochodu

24.05.2018 7:21 | Zprávy

Slova prezidenta Miloše Zemana na adresu sportovního komentátora Petra Vichnara zarazila expředsedu TOP 09 Miroslava Kalouska. A nebyl sám, kdo se k nim vyjádřil. Na stranu Vichnara se přidal i jeho kolega, komentátor Robert Záruba.

Idioti s otevřenou hubou: Prezident Zeman pod palbou Kalouska a Roberta Záruby. Vichnar, Ester Ledecká a nervy na pochodu
Foto: Wikipedia
Popisek: Robert Záruba

„Snažím se to vidět z té lepší stránky. Když karikatura prezidenta sprostě uráží tak noblesního a inteligentního profesionála, jako je Petr Vichnar, cítím se být v dobré společnosti,“ podotkl Miroslav Kalousek na svém facebookovém profilu. 

Reagoval tak na slova prezidenta Zemana, jež pronesl na Žofínském fóru. Zeman mluvil nejen o aktivním občanství, ale nezapomněl na „tuneláře“ Zdeňka Bakalu a „užvaněné“ politické komentátory. Nebo právě na sportovního komentátora Petra Vichnara. Snažím se snížit rozdíl mezi ovládajícími a ovládanými, řekl prezident. Trvá na tom, že premiérem jmenuje Andreje Babiše.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vef

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Pojď si zaš*kat.“ Wollner prohrál soud s Markétou Dobiášovou

10:33 „Pojď si zaš*kat.“ Wollner prohrál soud s Markétou Dobiášovou

„Každá sranda něco stojí.“ Tato svá slova si dnes může připomenout bývalý šéf Reportérů ČT Marek Wol…