Kreténi. Kdejaký prd se vyjadřuje! Jiří Krampol a další umělci k medaili Michalu Davidovi

15.10.2018 7:55 | Zprávy

Informace o tom, že Michal David bude jedním z těch, kteří 28. října obdrží z rukou prezidenta státní vyznamenání, vyvolala velkou diskusi. Někteří mu ocenění přejí a mluví o tom, že si ho rozhodně zaslouží, další se zase vyslovují proti. Pro ParlamentníListy.cz se na toto téma vyjádřili režisér Jiří Adamec, herci Ivan Vyskočil a Jiří Krampol, hudební producent Aleš Trdla a hudebník a nově i senátor Ladislav Faktor.

Kreténi. Kdejaký prd se vyjadřuje! Jiří Krampol a další umělci k medaili Michalu Davidovi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Michal David zpívá na sjezdu ČSSD

Zpráva o tom, že by měl státní vyznamenání dostat Michal David, rozpoutala obrovskou debatu jak v médiích, tak hlavně i na sociálních sítích. Ocenění pro zpěváka a skladatele podpořili už v minulých dnech v anketě pro deník Blesk například Karel Gott nebo i Marta Kubišová. Jiný názor pak měla třeba poslankyně Miroslava Němcová, která mimo jiné uvedla, že „po pálení trenek je už možné všechno“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: David Hora

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

Rusko a pan Foldyna

Pane Foldyno, Vy jste nikdy neslyšel, jak vznikla Velká Rus, Sovětský svaz, kdo si rozdělil Evropu nejdříve s Hitlerem než SSSR Hitler podrazil? SSSR nás v roce 1968 nenapadl? Rusko si nevynucuje poslušnost sousedů vojenským napadením? Máte vůbec nějaké vzdělání? Nevypadá to tak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pod šéfem hasičů Vlčkem se kýve židle

17:31 Pod šéfem hasičů Vlčkem se kýve židle

Vladimír Vlček je od roku 2021 generálním ředitelem Hasičského záchranného sboru České republiky. A …