Poprvé promluvil o ČSSD, a ještě se pod to podepsal: Dolínku, ty sis urval koryto, viď? Hamáčku, Zimolo, co to melete? Praha je obrovský debakl. Pravda o Sobotkovi

08.10.2018 11:07 | Zprávy

ParlamentníListy.cz získaly komentář někdejšího člena ČSSD Leoše Paclíka. Jeho letitou minulost v této straně lze nazvat jako úspěšnou: působil jako člen KVV, místopředseda OVV, osm let byl předsedou MO Vysočany a rovněž předsedou klubu zastupitelů na Praze 9. Paclík jako jeden z mála od plic popsal to, o čem si současný předseda ČSSD myslí, že je vlastně v pořádku. Naše redakce přináší Paclíkův postoj po korektuře, bez redakčních zásahů.

Poprvé promluvil o ČSSD, a ještě se pod to podepsal: Dolínku, ty sis urval koryto, viď? Hamáčku, Zimolo, co to melete? Praha je obrovský debakl. Pravda o Sobotkovi
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Hamáček při debatě s Jaroslavem Tvrdíkem

Další volební debakl ČSSD, aneb když neschopní vládnou!

Je to smutný pohled na volební výsledky nejstarší politické strany v ČR. A ještě smutnější je číst, jak se k tomuto debaklu vyjadřuje současný předseda Jan Hamáček, který je zřejmě zcela mimo realitu, když tvrdí, že se vlastně nic hrozného neděje a že je ČSSD stále tou čtvrtou nejsilnější stranou na české politické scéně. Jako bývalý a z dnešního pohledu vlastně velice úspěšný komunální politik za ČSSD jsem v šoku, jaká nesmyslná prohlášení nabízejí pánové Hamáček a Zimola. Stranu jsem byl nucen po dvanácti letech práce opustit, protože už jsem měl dost vnitrostranických válek a kupčení s koryty výměnou za loajalitu některých méně schopných členů ČSSD. Měl jsem už také dost pletichaření magistrátních politiků v čele s tak zbytečným Petrem Dolínkem; ale zpět k současnému dění.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Eva Decroix, Ph.D., MBA, MPA byl položen dotaz

Rodiče

Dobrý den, mohu se zeptat, kdo přesně ze senátorů stojí za návrhem, aby rodič, který nemá po rozvodu dítě v péči, mohl být z důležitých rozhodnutí života dítěte vyloučen? Já nevím, podle mě to není úplně správné, i když zase někdy je mezi rodiči domluva obtížná a doplácí na to právě dítě, což také n...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nejsou důkazy? Neúspěch akce „čínský špion“ by měl zajímat Babiše

4:40 Nejsou důkazy? Neúspěch akce „čínský špion“ by měl zajímat Babiše

Skončí “velká kauza” s údajným čínským agentem blamáží pro BIS i policii? Městský soud v Praze totiž…