Vojtěch Filip řval na soudruhy a oni na něj. Po ostré kritice odešel z jednání. Čtěte, co se u komunistů dělo za zavřenými dveřmi

11.10.2016 14:17 | Zprávy

Volební debakl KSČM v krajských volbách mezi členy komunistické strany vyvolal značnou nervozitu a kritiku současného vedení strany s Vojtěchem Filipem v čele, o čemž svědčí zajímavá příhoda z pondělního zasedání jihočeského krajského výkonného výboru strany, kde byl přítomen i předseda ÚV KSČM Filip.

Vojtěch Filip řval na soudruhy a oni na něj. Po ostré kritice odešel z jednání. Čtěte, co se u komunistů dělo za zavřenými dveřmi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vojtěch Filip

V pondělí proběhlo zasedání krajského výkonného výboru jihočeské KSČM. Podle informací redakce ParlamentníchListů.cz od několika přítomných začali členové KVV přítomného předsedu Filipa „grilovat“ za debakl KSČM ve volbách.

Křičel a pak odešel. A zvláštní nabídka

„To není žádná politika, co předvádíš. Nic lidem nenabízíš,“ zněla prý kritika na adresu předsedy Filipa od členů výboru. „Jeden člověk na Filipa křičel. Filip pak začal cholericky řvát, že když jsme si zvolili za místopředsedy Šimůnka a Skálu, tak jsme to mohli čekat. Pak se Filip zvednul a odešel,“ řekl redakci zdroj, který byl přítomen setkání.

„Je to lež. Dovedu si představit, kdo vám to řekl,“ reagoval na informaci předseda KSČM Vojtěch Filip.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Čí je to vina?

Tvrdíte, že jinde financování veřejnoprávních médií funguje, díky vysoké politické kultuře. Proč není možná i u nás? Je pravda, že kdo víc sleduje jak spolu jednáte, je to děs a zlepšení nepřispíváte ani jedna strana. A jestli projde ta změna financování, jako že as projde. Co budete dělat dál? Proč...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Posselt se za vaše peníze smál Babišovi a „tzv. motoristům“

10:00 Posselt se za vaše peníze smál Babišovi a „tzv. motoristům“

Nezisková organizace Post Bellum ve svém magazínu Paměť národa uveřejnila rozhovor s vůdcem sudetský…