Zradili vás, pane Kalousku! A předseda TOP 09 reaguje na PL

17.10.2016 9:34 | Zprávy

„Já jim nemám do toho co mluvit.“ Šéf TOP 09 Miroslav Kalousek je i přes komentáře o možnosti spolupráce STAN s lidovci přesvědčen, že dohody s nezávislými starosty budou pro topku velkou prioritou. „Vždycky nezávislí starostové budou na našich kandidátkách. Zda to bude individuálními dohodami s jednotlivými osobnosti, nebo zda to bude institucionální smlouvou s regionálním hnutím, je věc úvahy a dalších jednání,“ zhodnotil. Přidal i jednoznačný komentář ke způsobu vyjednání koalice ve Středočeském kraji.

Zradili vás, pane Kalousku! A předseda TOP 09 reaguje na PL
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Kalousek

„Oba dva jsou to suverénní subjekty. O tom, jestli se rozhodnou nebo nerozhodnou spolupracovat, to je jejich věc a jejich rozhodnutí. A já jim nemám do toho, co mluvit,“ uvedl předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. Reagoval tak na informace v médiích o tom, že někteří členové STAN nemusí mít chuť a zájem prodloužit smlouvu s TOP 09, která letos končí, a naopak by pro ně mohli být atraktivnějšími spoluhráči lidovci. Na otázku Parlamentních listů, zda bude ještě topka stát o prodloužení smlouvy se STAN, Kalousek odpověděl: „Spolupráce s nezávislými starosty bude vždycky naší velkou prioritou. Vždycky nezávislí starostové budou na našich kandidátkách. Zda to bude individuálními dohodami s jednotlivými osobnosti, nebo zda to bude institucionální smlouvou s regionálním hnutím, to je věc úvahy a dalších jednání.“ 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Co uděláte z Prokopem?

To, že nepřiznal hned 3 byty přeci nemůže být náhoda, a jestli zapomněl, jak tvrdí, tak to je podle mě výmluva dítěte, která z něj ale rozhodně nedělá dobrého politika. Co mi přijde také dost divné, že si prý na byt bral hypotéku, ale ANO daroval milion. Dají se v ANO koupit funkce a místa na kandid...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Posselt se za vaše peníze smál Babišovi a „tzv. motoristům“

10:00 Posselt se za vaše peníze smál Babišovi a „tzv. motoristům“

Nezisková organizace Post Bellum ve svém magazínu Paměť národa uveřejnila rozhovor s vůdcem sudetský…