On vyvěsil i mé kozy. Mocný ODSák vypráví o tom, co dělá Vít Bárta

29.05.2013 15:03 | Zprávy
autor: Radim Panenka

Spory mezi předsedou Věcí veřejných Vítem Bártou a místopředsedou plzeňské ODS Romanem Jurečkou jsou známé. Bárta plzeňského politika nijak nešetří a označuje ho kmotra. Teď však promluvil Roman Jurečko, který se šéfovi VV vysmál a označil ho za blázna, jehož všichni opustili.

On vyvěsil i mé kozy. Mocný ODSák vypráví o tom, co dělá Vít Bárta
Foto: tan
Popisek: Místopředseda regionálního sdružení a člen výkonné rady ODS Roman Jurečko

Jurečko poskytl rozhovor plzeňskému serveru Regionpodlupou.cz, jehož jediným tématem je Vít Bárta. „Já se s těmi jeho útoky učím pouze žít a myslím si, že už se to rovná formě stalkingu, protože ten člověk na svých stránkách a kdekoliv píše dennodenně. Myslím, že se to už podobá nějaké diagnóze,“ říká v úvodu rozhovoru plzeňský politik ODS.

Vyfotil mé dva kozlíky…

„Co mám dělat proti někomu, kdo je ochoten utratit nevím kolik peněz za to, že vyvěsí na billboardy mé dva kozlíky a napíše: ‚Farma Romana Jurečka‘? Někomu to může přijít hloupé, někomu úsměvné, mně to přijde minimálně prapodivné. Myslím si, že Bárta výpady na mě zachraňuje sám sebe a zapomíná si přiznávat to, že ho všichni opustili,“ míní Jurečko v rozhovoru pro regionální server.

Jde však ještě dál. „Ta nenávist pramení z jedné jasné věci a to je to, že když mi Bárta nabízel své služby za doby jeho působení na Ministerstvu dopravy, měli jsme důležitou schůzku, kde mi pan Bárta řekl o jeho praktikách a já jsem jasně řekl, že nejsem ochoten s ním spolupracovat tímto způsobem, na který on je zvyklý. Ten způsob je, že hledá na lidi špínu, kterou si přibarvuje a ohýbá a tím vás vydírá a tím s vámi chce spolupracovat. On jiný způsob spolupráce totiž nezná. Řekl mi, že má na mě kompromitující materiály a že je použije, když s ním nebudu spolupracovat v Plzni. Že mi sežene kompromitující materiály na kohokoliv ukážu, a tím budeme spolu spolutvořit,“ popisuje Bártovy údajné praktiky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Michael Canov byl položen dotaz

Soudy

Jak je možné, že když se na soud obrátí prezident je rozhodnuto za 2dny! a v případě obyčejných smrtelníků jako my by soudy za dva dny nerozhodly absolutně o ničem, zřejmě by ani soudci neotevřeli spis a naopak se vlečou i roky? To mi nepřijde vůbec spravedlivé. Jak se říká, když nejde o život o nic...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tajemný Zeman: Přečtěte si pravdu o „jednom řediteli tajné služby“

11:25 Tajemný Zeman: Přečtěte si pravdu o „jednom řediteli tajné služby“

Bývalý prezident Miloš Zeman s nakladatelstvím Olympia připravil reedici knihy Jak jsem se (ne)mýlil…