„Nemám důvod odcházet, vše jsem vysvětlil. Já myslím, že by měl odejít premiér Sobotka, protože pan premiér kryje korupce na ministerstvu školství,“ udeřil Babiš.
Českou televizi obvinil, že o policejním zásahu na ministerstvu školství buď neinformuje, nebo o tom informuje velmi málo. „Ale o tom vy informujete málo. Pan Moravec se na to dnes vůbec neptal. Já chápu, že nechcete, abych to říkal, aby to lidi slyšeli, ale já mám tu zkušenost z vlády,“ pokračoval v kanonádě.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku


