Babiše vypískali v Liberci. Celý víkend mi chodily podpůrné zprávy, tvrdí

24.06.2019 18:30

Zatímco natřískaná Letná tepala Andreje Babiše, předseda vlády vyrazil do Liberce, kde zahájil letní olympiádu dětí a mládeže. Chlubil se tu mimo jiné, že mu celý víkend chodily podpůrné SMS zprávy. Podle svých vlastních slov se nesetkal s negativní reakcí vůči sobě. Pravda však byla poněkud jiná, proti Babišovi se demonstrovalo i přímo v Liberci. Premiér se však protestujícím vyhnul.

Babiše vypískali v Liberci. Celý víkend mi chodily podpůrné zprávy, tvrdí
Foto: FCB Andreje Babiše
Popisek: Andrej Babiš.

Demonstrace proti Babišovi a za nezávislost justice v neděli odpoledne zaplnila pláň na pražské Letné a část přilehlého parku. Svůj protest proti předsedovi vlády vyjádřily pískotem i děti a mládež v Liberci, když ho moderátor uvítal na zahájení olympiády. Premiér ale v sále nebyl přítomen, na zahájení her nepromluvil, údajně byl ve skyboxu, napsala ČTK.

Babiš si však víkend pamatuje poněkud jinak. „Hlavně mi chodilo strašně moc podpůrných SMS a e-mailů, takže jsem měl pocit, že jsem vyhrál volby. V neděli i sobotu jsem byl na různých místech, nikdo na mě neřval nic nepřátelského, což se v minulosti dělo,“ pochvaloval si v rozhovoru pro Lidové noviny. 

Demonstranti čekali i před libereckou Home Credit Arénou. Podle  serveru Echo24.cz chtěli i lidé na severu Čech dát Babišovi vědět, že proti němu opravdu neprotestuje jen pražská kavárna, ale že lidi, kteří už jeho počínání mají dost, lze nalézt po celé republice.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Petr Žantovský účtuje: Padesát tisíc na akci akademiků se má vracet. A co náklady na „milou akci“ Prague Pride, před kterou hodně lidí raději odjíždí z Prahy?!

8:15 Petr Žantovský účtuje: Padesát tisíc na akci akademiků se má vracet. A co náklady na „milou akci“ Prague Pride, před kterou hodně lidí raději odjíždí z Prahy?!

TÝDEN V MÉDIÍCH Novináři a politici dali dohromady dvě akce, které přitom neměly vůbec nic společnéh…