Cenzura? Čeho se primátor Hřib bojí? Poslanec ČSSD chtěl zastupitelům rozdat dopis. Nepochodil

21.06.2019 7:41 | Zprávy
autor: mp

Sociální demokrat Petr Dolínek býval za časů primátorky za hnutí ANO Adriany Krnáčové radním pro dopravu. V posledních komunálních volbách sice sociální demokraté pohořeli a nedostali se do zastupitelstva na tzv. velkém magistrátu, ale Dolínkovi to ani tak nebrání slovně ostřelovat stávajícího pirátského primátora hlavního města Zdeňka Hřiba. A nyní se s primátorem dostal do konfliktu ohledně otevřeného dopisu, který Zdeněk Hřib údajně zakázal rozdat členům zastupitelstva.

Cenzura? Čeho se primátor Hřib bojí? Poslanec ČSSD chtěl zastupitelům rozdat dopis. Nepochodil
Foto: Hans Štembera
Popisek: Primátor Zdeněk Hřib

Jak informovala pražská buňka ČSSD na svém Facebooku, otevřený dopis poslance Dolínka adresovaný pražskému primátorovi měl být rozdán členům pražského zastupitelstva, na přímý pokyn primátora Hřiba byl však údajně zabaven, aby se k rukám politiků nedostal.

Petru Dolínkovi se zdá, že primátor Zdeněk Hřib se bojí. Údajně se bojí činit zásadní rozhodnutí a alibisticky hledá únikové cesty v referendech. Podle Dolínka se navíc chce ptát na okrajové otázky, a ty zásadní neřeší vůbec.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Štěpán Slovák byl položen dotaz

Legalizace konopí

Pane poslanče, přijdete mi docela liberální. Zajímá mě váš postoj k legalizaci konopí? Nemyslíte, že kdyby bylo legální, možná by se tak nerozšířil trh z různými psychomodulačními látkami?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Babiš přitvrdil proti prezidentovi tak, že se ozvala i zamčená Nerudová

20:30 Babiš přitvrdil proti prezidentovi tak, že se ozvala i zamčená Nerudová

Předseda vlády Andrej Babiš odmítl návrh prezidenta Petra Pavla obnovit schůzky nejvyšších ústavních…