Čunek zaútočil na Tachecí: Neřekl jsem, že má exsekretářka byla prostitutka

04.06.2012 18:20 | Zprávy

Senátor a bývalý starosta Vsetína Jiří Čunek mluvil v pořadu Fakta Barbory Tachecí o tom, jak chce motivovat romské rodiny, aby posílaly své děti do škol. V pořadu ujistil, že to dokáže, což prý dokázal jako starosta Vsetína. V pořadu pak došlo i na ostřejší výměnu názorů mezi hostem a moderátorkou.

Čunek zaútočil na Tachecí: Neřekl jsem, že má exsekretářka byla prostitutka
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Čunek

Čunek prý dokáže problém jednoduše pojmenovat. A to v romské problematice udělal - děti prý nemají žádný příklad, a proto se s nimi musí pracovat už od kolébky.

Jsem jasný, všichni občané vědí, že to s Romy umím

„Za peníze se musí pořídit mateřské školky, které se budou starat o to, aby se děti naučily mluvit česky. Vím, jak je motivovat, aby tam ty děti chodily. Já jsem úplně jasný. Všichni občané ČR ví, že to umím. Věřte, že to dokážu,“ slíbil Čunek ve Faktech BT.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vfe

Nová vláda není jmenována

V tisku,kuloárech se objevují různá jména kandidátů na ministry. Který z těchto návrhů by byl pro Vás přijatelný ? děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

21letá poslankyně STAN padla na kolena a natočila video o mužích

7:50 21letá poslankyně STAN padla na kolena a natočila video o mužích

Na sociálních sítích koluje video nově zvolené nejmladší poslankyně za hnutí STAN Julie Smejkalové. …