Hradní mluvčí Ovčáček diskutoval s kavárníky, ale už nemůže. Facebook mu zablokoval profil

18.10.2015 14:11 | Zprávy

Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček, který je velmi aktivní na Twitteru, se dnes opět rozzlobil na pražskou kavárnu. Prý mu totiž po jeho sobotních kritických výrocích vyřadila z provozu profil na další sociální síti, a to na Facebooku.

Hradní mluvčí Ovčáček diskutoval s kavárníky, ale už nemůže. Facebook mu zablokoval profil
Foto: Hans Štembera
Popisek: Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček

Své tvrzení Ovčáček následně podložil přiloženou fotografií, na které ho správci Facebooku žádají o to, aby zadal správně celé své jméno s tím, že pokud mu jeho jméno správce sítě neschválí, nebude se smět vrátit ke svému účtu. Mluvčí prezidenta tedy útok na svůj profil pravděpodobně vnímá jako odplatu za jeho včerejší debatu na Facebooku, ve které prezidenta hájil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jzd

Filip Turek byl položen dotaz

Kdo vás poškozuje?

Podle mě to ani není potřeba, jelikož vy se poškozujete svými činy a chováním sám. Nemyslíte? A to, že chcete odevzdat řidičák, není to jen předvolební gesto, které pak nenaplníte? Protože, co vám brání ho odevzdat už teď, když jste se k té rychlé jízdě, která je o papíry, vlastně už dávno přiznal?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Američané, Turci, Maďaři a Slováci prý vyhodili Zelenského od stolu

8:10 Američané, Turci, Maďaři a Slováci prý vyhodili Zelenského od stolu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj se sice účastnil slavnostní večeře členských států NATO, al…