Hulvát Zeman! I Záruba z ČT jásá nad Čaputovou. A Tabery: Je to česká prezidentka

01.04.2019 10:02 | Zprávy

Sportovní moderátor veřejnoprávní České televize Robert Záruba se na svém twitterovém účtu vyjádřil k nově zvolené prezidentce Slovenska Zuzaně Čaputové. V jeho tweetu však zaznělo i slovo hulvát.

Hulvát Zeman! I Záruba z ČT jásá nad Čaputovou. A Tabery: Je to česká prezidentka
Foto: repro youtube
Popisek: Robert Záruba

„MS v hokeji v Bratislavě a Košicích zahájí nová prezidentka, která svůj národ zkouší spojit, a ne rozdělovat. Která vystupuje jako slušný člověk, a ne jako hulvát a má dveře otevřené jako vrcholná představitelka státu v zemích spojenců, ne jen v Rusku nebo Číně. Blahoželám SVK,“ uvedl Záruba.

MS v hokeji v Bratislavě a Košicích zahájí nová prezidentka, která svůj národ zkouší spojit a ne rozdělovat. Která vystupuje jako slušný člověk a ne jako hulvát a má dveře otevřené jako vrcholná představitelka státu v zemích spojenců, ne jen v Rusku nebo Číně. Blahoželám SVK

— Robert Záruba (@robertzaruba) 31. března 2019

„Hodnotit někoho po 24 hodinách je opravdu na úrovni, uvidíme, jestli po 5 letech obhájí svůj mandát. Kiska národ moc nespojil, když přijde k volbám 41% voličů. Věnujte se raději hokeji,“ zareagoval na jeho slova jeden z diskutérů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vef

To jako vážně?

Myslíte, že o tom, kdo by měl být premiér má rozhodovat nějaký posudek? A co volby a lidi? Berete jejich rozhodnutí vůbec vážně? Jestli politik může kandidovat, proč by nemohl být pak ministr, premiér nebo třeba prezident? Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Petr Fiala: Evropa nám závidí. Moje vize jsou bavorské platy

21:10 Petr Fiala: Evropa nám závidí. Moje vize jsou bavorské platy

Petr Fiala, předseda ODS a lídr kandidátky koalice Spolu v Moravskoslezském kraji, v rozhovoru s Čes…