Hyenismus novinářů. Hradní protokolář Kruliš nám vyprávěl, co se kolem něj dělo po vážné autonehodě

16.08.2017 17:23 | Zprávy
autor: Radim Panenka

Zástupce šéfa hradního protokolu Vladimír Kruliš je po těžké autonehodě zpět v práci. Ve středu byl po několika měsících poprvé na veřejnosti, když doprovázel první dámu Ivanu Zemanovou na její tiskový brífink. V kontextu spekulací o autonehodě policejního BMW mluvil o hyenismu novinářů.

Hyenismus novinářů. Hradní protokolář Kruliš nám vyprávěl, co se kolem něj dělo po vážné autonehodě
Foto: Libor Pěnkava
Popisek: Zástupce šéfa hradního protokolu Vladimír Kruliš na brífinku Ivany Zemanové

Zájem novinářů vzbudil na tiskovém brífinku Ivany Zemanové také Vladimír Kruliš, zástupce ředitele hradního protokolu. Ten se totiž v úterý po náročné rekonvalescenci vrátil do práce. Těžce se zranil koncem května při autonehodě policejního sporťáku BMW při prezidentské návštěvě Jihomoravského kraje.

Kruliš médiím řekl, že vyvázl bez následků. Měl zlomené dva obratle a původně se mluvilo o podezření na poranění míchy. „Každý, kdo zažil nějaké zranění, ví, že to není lehká věc. Můj pan chirurg, když jsem se s ním bavil, říkal, že takhle rychle se z toho dostat bez jakýchkoli následků dostane tak jeden z tisíce. Takže děkuju svým andělům strážným a vážím si toho, že to dopadlo tak, jak to dopadlo,“ sdělil.

„Žádné následky nemám kromě toho, že se musím pořád trošku ráno protahovat a není to tak, že bych vyskočil a oblékl se,“ upřesnil hradní protokolář.

Důrazně odmítl mediální spekulace, že policejní BMW sám řídil. Některá média se totiž tehdy snažila rozvíjet teorie, že se Kruliš bezprostředně po havárii prohodil s policejním řidičem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cenzura

Fakt chcete zavádět cenzuru médií a kontrolovat jejich obsah, jak uvedl váš poslanec Nerušil, který tvrdí, že se chcete zaměřit na kontrolu obsahu veřejnoprávních médií? To už tu bylo. Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vysílají, ale to podle mě ještě vám politikům nedává právo do ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zdravím Vaška Moravce. Tu miliardu mu nezávidím.” Vyplouvají vážné věci

4:46 „Zdravím Vaška Moravce. Tu miliardu mu nezávidím.” Vyplouvají vážné věci

Jak to dopadá, když se má omluvit za nepravdivé nařčení neziskovka vedená Václavem Moravcem? Takovou…