Jsem pro legalizaci marihuany pro léčebné účely, říká pražská radní Udženija

06.07.2012 7:28 | Zprávy
autor: mp

O legalizaci marihuany pro léčebné účely se mluví již dlouhou dobu, a zdá se, že by se na tomto zákoně mohla současná sněmovna shodnout. Pro tuto legalizaci se vyslovila předsedkyně poslanecké sněmovny Miroslava Němcová (ODS) a zdá se, že se svým názorem nezůstává osamocena. Ve stejném smyslu se vyjádřila i pražská krajská radní Alexandra Udženija (ODS)

Jsem pro legalizaci marihuany pro léčebné účely, říká pražská radní Udženija
Foto: praha.eu
Popisek: Pražská radní Alexandra Udženija

Před několika dny policie zadržela aktivistu Stanislava Pence za to, že na výjezdní jednání zdravotnického výboru sněmovny dorazil se sušenými rostlinami marihuany. V souvislosti s tímto případem chtěla čtenářka serveru PL.cz vystupující pod přezdívkou masa slyšet od pražské krajské radní Alexandry Udženiji (ODS) slyšet, jak se staví k legalizaci marihuany pro léčebné účely.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zastrojování platů

Na jaké částce by podle vás měly být platy politiků zastropovány nebo na co by měly být navázány? A řeší něco zmrazení platů, když dřív nebo později dojde k rozmrazení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nejlepší čas se vrátit.“ Ukrajinské hranice před svátky narvané

17:55 „Nejlepší čas se vrátit.“ Ukrajinské hranice před svátky narvané

Ukrajina opět čelí kolonám na svých hranicích. Na rozdíl od prvních dnů po vypuknutí ruské invaze se…