Kampaň před evropskými volbami vstupuje do horké fáze. Připravte se

08.05.2019 7:54 | Zprávy

Kampaň stran a hnutí před volbami do Evropského parlamentu dneškem vstupuje do své horké fáze.

Kampaň před evropskými volbami vstupuje do horké fáze. Připravte se
Foto: Radim Panenka
Popisek: Evropský parlament ve Štrasburku

Kandidující uskupení už od rána představí své teze ve volebních spotech, které bude až do 22. května vysílat Česká televize a Český rozhlas. Ze zákona mají vyhrazeno celkem 14 hodin v každém z těchto veřejnoprávních médií, připomněla ČTK.

Volební spoty v různorodé kvalitě už řada stran a hnutí představila na svých webech i sociálních sítích. Spoty ale mají podle expertů na rozhodování voličů malý vliv.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Ing. Martin Dvořák byl položen dotaz

Bez svobody slova není demokracie

To máte svatou pravdu, ale proč tedy nerespektujete názory druhých? Myslím těch, co s vámi nesouhlasí. Proč je shazujete, urážíte a najímáte lidi jako Foltýn nebo vůbec celý ten váš slavný boj proti dezinformacím? Vždyť to není opět nic jiného než snaha umlčet ty, co s vámi nesouhlasí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Když se vzdáme benzínu, můžeme postavit nemocnice. Farského nápad je pro smích

15:01 Když se vzdáme benzínu, můžeme postavit nemocnice. Farského nápad je pro smích

Argumentace europoslance Jana Farského se nesetkala s pochopením. V debatě na CNN Prima NEWS obhajov…