Strana zelených a piráti minulý týden vyzvali Haška k rezignaci na funkci hejtmana i na místo v čele kandidátky ČSSD. Vysvětlení se dožadovali také zástupci koaliční KDU-ČSL. Podle předsedy krajského výboru ČSSD Romana Hanáka jde ovšem o „pseudokauzu“.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Zloděj křičí "chyťte zloděje!
Je opravdu trefné, že podpisy pod peticí komentujete zrovna vy, když si sám platíte za navýšení lajků, což jste nepopřel ani ve vašem komentáři. Ale k dotazu. Neměl by ten sběr podpisů obecně, hlavně třeba v případě nominace na prezidenta být lépe ošetřen? Plánujete nějaké změny?
Další články z rubriky
14:27 Nadávky Babišovi za „ruskou propagandu“ míří vedle. Je zde důkaz
V nedělním pořadu TV Nova Za pět minut dvanáct se Andrej Babiš vyjadřoval k zahraniční politice. Odk…
- 13:58 „Zachování psychického zdraví.“ Macinka drsně vyškrtl Nerudovou
- 11:40 Tolik vtipů letělo na Petra Pavla a Ester Ledeckou, až přišel zákrok
- 9:24 Máte ve štábu lesbu a točíte o klimatu? Dotace jistá. Český filmař promluvil
- 8:25 Rusové jen předstírají vítězství, padlo. A přišel výsměch
- 11:35 „Věděli jste, že nezvou Okamuru.“ Konec legrace. V ČT se pere špína


