Nečas: Postiženým podnikatelům nabídneme úvěry garantované státem

06.06.2013 6:25 | Zprávy
autor: dkr, čtk

Vláda připravuje sérii opatření, která mají pomoci živnostníkům a firmám postiženým povodněmi znovu nastartovat byznys. Dnešním Hospodářským novinám to řekl premiér Petr Nečas.

Nečas: Postiženým podnikatelům nabídneme úvěry garantované státem
Foto: Repro ODS
Popisek: Petr Nečas v Zálezlicích

"Chceme příští týden přijmout opatření, které by umožnilo těm podnikatelům, kteří byli postižení povodněmi, dát překlenovací úvěry garantované státem a s výhodným úročením, aby mohli svou činnost obnovit," řekl deníku Nečas.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Podala jste nebo podáte nějaké trestní oznámení?

Myslím v případu, který popisujete https://www.parlamentnilisty.cz/profily/JUDr-Hana-Kordova-Marvanova-126691/clanek/Takto-vypada-hospodareni-hlavniho-mesta-Prahy-144723. A máte podezření, kdo vynesl informace? Ještě proč myslíte, že to vedení Prahy nechce řešit? Není i to dost podezřelé?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tady pan práskač, smála se Nerudová Klempířovi. Přidal se lidovec

9:37 Tady pan práskač, smála se Nerudová Klempířovi. Přidal se lidovec

Ministr kultury Oto Klempíř „vyřešil“ Martina Baxu (ODS). Opozice i novináři teď poukazují na to, že…