Než volit Miloše a podobné sračky, je lepší být víkendovej pankáč. Podobné akce se budou na Klinice po rozhodnutí soudu odehrávat ještě mnoho měsíců

01.02.2018 12:31 | Zprávy
autor: vef

Nejvyšší soud včera rozhodl o odložení exekuce, tedy vyklizení Kliniky. Centrum to uvedlo na svém facebookovém profilu s tím, že než se rozhodne o našem dovolání, bude to trvat minimálně několik měsíců.

Než volit Miloše a podobné sračky, je lepší být víkendovej pankáč. Podobné akce se budou na Klinice po rozhodnutí soudu odehrávat ještě mnoho měsíců
Foto: Hans Štembera
Popisek: Demonstrace na podporu Autonomního sociálního centra Klinika, které nelegálně působí v objektu vlastněném Správou železniční dopravní cesty

„Klinika tedy žije dál a zůstává i přes politické tlaky prostorem, kde lze žít a konat jinak. Budoucnost není napsaná,“ podotýkají správci facebookového profilu. Rozhodnutí soudu pak pochválil i novinář Respektu Jaroslav Spurný. 

V autonomním centru Klinika se minulý týden uskutečnilo mnoho akcí na jeho podporu. „Povedlo se přesně to, v co jsme doufali: Barák se do posledního kousku naplnil na víc než týden různorodými lidmi i programem. Bylo skvělé pozorovat, co všechno může jeden dům pojmout a vstřebat, v nahuštěné verzi nám to ukázalo, jak jsme fungovali poslední tři roky,“ podotýkají správci. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Oto​ Klempíř byl položen dotaz

Stýská se vám po komunistech, s kterými jste spolupracoval?

Nebo jak jinak si vysvětlit, že používáte stejné praktiky a zvete si na kobereček umělce za jejich názor? A co se stane, když nepřijdou? Netvrdili jste, jak bude tato vláda bojovat za svobodu slova? Máme se bát?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nadávky Babišovi za „ruskou propagandu“ míří vedle. Je zde důkaz

14:27 Nadávky Babišovi za „ruskou propagandu“ míří vedle. Je zde důkaz

V nedělním pořadu TV Nova za pět minut dvanáct se Andrej Babiš vyjadřoval k zahraniční politice. Odk…