Nová strana Peake LIDEM nemá moc šancí, shodli se novináři

14.05.2012 16:52 | Zprávy

Vicepremiérka Karolína Peake byla hostem v diskusním politickém pořadu Brněnské televize B-TV Na rovinu. Debatu moderoval publicista Zdeněk Šarapatka a „oponenty“ jí byli Václav Dolejší, vedoucí domácí redakce MF Dnes, a Lukáš Petřík, redaktor ParlamentníchListů.cz.

Nová strana Peake LIDEM nemá moc šancí, shodli se novináři
Foto: Hans Štembera
Popisek: Karolína Peake ve studiu OVM

Větší část debaty se točila okolo odchodu Karolíny Peake z Věcí veřejných a jejího nového subjektu LIDEM. Oba novináři se shodli, že nový subjekt mnoho šancí nemá a podivili se tomu, že Peake až po několika letech zjistila, že je něco ve VV v nepořádku.

Peake se bránila s tím, že se snažila politiku VV změnit, ale zjistila, že i kdyby byla zvolena předsedkyní strany, což bylo poměrně pravděpodobné, pořád by stranu řídil někdo jiný z povzdálí a na tom se prý již nechtěla podílet.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: az

Korupce

Dobrý den, vím, že se věnujete korupci. Zajímá mě, co jste jako senátorka udělala proto, aby k ní nedocházelo? Kde vidíte největší problémy, že k ní neustále dochází? Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Dali nám ochutnat žranici, teď budeme platit.“ Po 17. listopadu úplně jiní umělci

4:45 „Dali nám ochutnat žranici, teď budeme platit.“ Po 17. listopadu úplně jiní umělci

„Když si vzpomenu na to, jak jsem jezdil po vlastech českých a agitoval, aby se ten systém změnil, t…