Novotný a ,,koště Foldyna": Expert to nevydržel a...

07.05.2020 10:27

Člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Vadim Petrov okomentoval slovní bitku v aréně Jaromíra Soukupa mezi poslancem Jaroslavem Foldynou a starostou pražských Řeporyjí Pavlem Novotným (ODS). Ozval se také aktivista Tomasz Peszynski a v diskusi pod jeho příspěvkem poté padala slova jako „ha*zlové“ a „Soukupova stoka“.

Novotný a ,,koště Foldyna": Expert to nevydržel a...
Foto: TV Barrandov
Popisek: Pavel Novotný, Jaroslav Foldyna, Jaromír Soukup
reklama

V Aréně Jaromíra Soukupa na televizi Barrandov to ve středu večer místy vypadalo jak v boxerském ringu. Vzhledem k tomu, že do pořadu dorazil poslance Jaroslav Foldyna, jenž momentálně hájí barvy SPD Tomia Okamury a miluje box, nebylo se co divit. Tím spíš, že proti němu stál v pomyslném druhém rohu starosta pražských Řeporyjí Pavel Novotný (ODS), jenž neváhal Foldynu nazvat „koštětem“. V těch chvílích Foldyna hrozil, že nechá ve studiu zhasnout a s Novotným si to vyřídí. V tě chvílích by se napětí dalo krájet.

Chovejte se slušně, nebuďte drzej, není tu tak velká vzdálenost mezi náma,“ otočil se Foldyna v jednu chvíli od stolečku na vedle stojícího starostu Novotného. „Nevyhrožuj mi tady, z tebe si můžu dělat akorát tak srandu, ty koště,“ kontroval Novotný.

Pavel Novotný, DiS.

  • ODS
  • Největší miláček čtenářů nejnedůvěryhodnějšího webu v Evropě
  • starosta městské části

Přeli se např. o osvobození Prahy v závěru druhé světové války a o roli hitlerovských Vlasovců, kteří tehdy pomohli účastníkům Pražského povstání proti Němcům.

Anketa

Kdo je vám sympatičtější?

hlasovalo: 29533 lidí

Člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Vadim Petrov konstatoval, že podobnou „rvačku“ si zřejmě lid žádal. Zvláště v době karanténních opatření, kdy bylo společenské vyžití celého národa notně utlumeno. Prozradil však, že jeho šálek čaje to nebyl.

„Jako Kotel, Jílková.... Je jedno jaké padají argumenty. Je to taková ta atmosféra těsně před ranou pěstí. Hospodský rvačky uvolňují frustraci. Asi to potřebujeme. Zvláště teď po koronaviru. Sledovanost bude velká. Ale já jsem to dal jen chvilku. Nedělá mi to dobře,“ uvedl Petrov na sociální síti Facebook.

Slovní utkání u Jaromíra Soukupa

Vedle Novotného dorazil do vysílání také pražský pirátský primátor Zdeněk Hřib a komunistický poslanec Leo Luzar. Na pořad upozorňoval také aktivista Tomasz Peszyňski.

„U Jaromíra Soukupa zleva Novotný, Hřib, Soukup a pak Foldyna a Luzar. Všimněte si barvy roušek u Foldyny a Luzara. Náhoda? Nemyslím si,“ napsal.

V diskusi pod jeho příspěvkem zaznělo, že „Novotný je šašek, ale Hřib by tam chodit neměl. Legitimizuje se tím ta Soukupova stoka“.

Slovní utkání u Jaromíra Soukupa

Jedna z dam k pořadu poznamenala, že si „hajzlové dovolují čím dál víc“.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

A dost! U Pirátů bouchli do stolu: Babiš je estébák. Sám je migrant a dováží ekonomické migranty do svých drůbežáren!

16:06 A dost! U Pirátů bouchli do stolu: Babiš je estébák. Sám je migrant a dováží ekonomické migranty do svých drůbežáren!

„Zřejmě jeho jediný program je Antipirát. Z tohoto pohledu to ukazuje, že spíše úplně rezignoval na …