Paroubek si rýpl do Foldyny: Za to, co říká, mohou rány do hlavy

20.07.2012 15:05

Předseda NS-LEV 21 Jiří Paroubek se na svém webu VašeVěc.cz pustil do svého bývalého kolegy z ČSSD Jaroslava Foldyny, který jej obvinil, že za to, že prošly církevní restituce, mohou on a Jiří Šlégr. Podle Paroubka už Foldynovi nezabírá lék lexaurin.

Paroubek si rýpl do Foldyny: Za to, co říká, mohou rány do hlavy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna

„Časté údery do hlavy v jeho oblíbeném sportu, boxu, to (jak každý lékař ví) s sebou totiž bohužel nese i daň v podobě výpadků soustředění a občasných výroků mimo realitu. Dávky lexaurinu, jak je vidět, už nezabírají. Budu proto k Jaroslavu Foldynovi shovívavý a nebudu požadovat za nepravdy ani omluvu,“ pustil se do Foldyny Paroubek.

Lexaurinový boxer náměstkem hejtmanky

Paroubek uvedl, že byl vypárován poslankyní ODS Janou Černochovu a Šlégr v Poslanecké sněmovně byl a hlasoval proti restitucím. „Vzhledem k tomu, že byl Jaroslav Foldyna přítomen a dokonce s Jiřím Šlégrem před hlasováním mluvil – konkrétně se mu omlouval za to, že jej předseda ČSSD Bohuslav Sobotka nutí k vystoupení na adresu mojí neúčasti – považuji to jen za další důkaz toho, že Jarda Foldyna už není žádná těžká váha. Časté údery pěstí a lexauriny prostě dělají své,“ pokračuje Paroubek.

Předseda NS-LEV 21 závěrem dodal: „Co se týče výroků o tom, že se já a mí blízcí máme podílet na správě majetku Církve československé husitské, konstatuji, že se vedle toho chci zmocnit ještě i pokladu Jana Žižky z Trocnova. Ten pochází ze zlatých předmětů, mincí a drahokamů, jichž se měl slavný husitský hejtman zmocnit v katolických klášterech."

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: joh

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Volný odpálil bombu. Než Lipovskou odstranili, zkusili ji prý umlčet jinak

21:31 Volný odpálil bombu. Než Lipovskou odstranili, zkusili ji prý umlčet jinak

„Mafie se rozhodla, že se jí zbaví i za cenu porušení zákona a mediálního divadla,“ popisoval poslan…