Platforma Stop vládě, kterou tvoří odbory a několik desítek organizací, oznámí v pondělí podrobnosti ke společným protivládním protestům. Odstartuje také svou kampaň, v níž chce vysvětlovat dopady vládních škrtů a reformních záměrů i svůj postup proti kabinetu. Odboráři a aktivisté žádají zastavení reforem, demisi vlády a předčasné volby. Na podporu svých požadavků plánují "celostátní stávkový protest". Odehrát by se mohl do prázdnin, uvedla ČTK.
Foto:
Ladislav Carda
Popisek: Do Prahy přijely tisíce protestujících za odstoupení vlády
reklama
U stanice Anděl v Praze by měl ode dneška do pátku stát informační stan, kde se lidé o chystaných akcích dozvědí víc. Podepisovat mohou i petice. Otevřeno bude non stop.
Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.