Prezident v nebezpečí. Expert Šándor kritizuje Zemanovu ochranu

20.04.2013 10:10 | Zprávy
autor: jno

Pražský hrad je podle bezpečnostního experta, generála Andora Šándora, jedno z nejhůře střežených sídel prezidentů v západní Evropě. Stráž je pouze ceremoniální, vše kolem Hradu je volně přístupné a chodí si tam kdo chce, kritizuje v bulváru Blesk Zemanovu ochranu expert.

Prezident v nebezpečí. Expert Šándor kritizuje Zemanovu ochranu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Hlavní brána Pražského hradu

Fotoreportéři Blesku zachytili prezidenta Miloše Zemana svými objektivy v půl desáté večer v oknech Pražského hradu. Podle bulváru se pohyboval podél osvětlených oken, stal se tedy snadným cílem pro možné atentátníky.

Proto bulvár oslovil bezpečnostního experta, generála Andora Šándora, o zhodnocení Zemanovy bezpečnosti. Ten kritikou zrovna nešetřil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Rozpočtové určení daní

Můžete udělat něco, aby Praha neměla na občana 4,5 krát víc než malá města a venkov Z NAŠICH DANÍ ? Zatímco Praha NEVÍ ROUPAMA co by postavila ( a mnohdy to jde dokonce ze státního rozpočtu ), tak na malých městech trvá roky, než je na drobnou OPRAVU třeba chodníku.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bystroň překvapil s Trumpem. Slova, která padla už minulý měsíc

21:32 Bystroň překvapil s Trumpem. Slova, která padla už minulý měsíc

Americký prezident Donald Trump nechal americké vojáky vtrhnout do Caracasu a nařídil jim zatknout t…