Prezident v nebezpečí. Expert Šándor kritizuje Zemanovu ochranu

20.04.2013 10:10 | Zprávy

Pražský hrad je podle bezpečnostního experta, generála Andora Šándora, jedno z nejhůře střežených sídel prezidentů v západní Evropě. Stráž je pouze ceremoniální, vše kolem Hradu je volně přístupné a chodí si tam kdo chce, kritizuje v bulváru Blesk Zemanovu ochranu expert.

Prezident v nebezpečí. Expert Šándor kritizuje Zemanovu ochranu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Hlavní brána Pražského hradu

Fotoreportéři Blesku zachytili prezidenta Miloše Zemana svými objektivy v půl desáté večer v oknech Pražského hradu. Podle bulváru se pohyboval podél osvětlených oken, stal se tedy snadným cílem pro možné atentátníky.

Proto bulvár oslovil bezpečnostního experta, generála Andora Šándora, o zhodnocení Zemanovy bezpečnosti. Ten kritikou zrovna nešetřil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jno

Zuzana Majerová byl položen dotaz

Co myslíte tou revizí pobytu Ukrajinců v ČR?

A taky jak se stavíte k pomoci Ukrajině? Nepomohlo by, což chtěl i sám Zelenský, aby Ukrajinci šli za svou zem bojovat a neschovávali se třeba zde? A jaký bude váš přístup k sociálním dávkám pro Ukrajince?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Tváří se jako právník“. Výborný chtěl zesměšnit Rajchla, ale sám si naběhnul

13:39 „Tváří se jako právník“. Výborný chtěl zesměšnit Rajchla, ale sám si naběhnul

Kdo jinému ústavně-právní jámu kopá, sám do ní často padá, poznamenává právník Petr Kolman nad zážit…