Putin a Porošenko spolu telefonovali, s podrobnostmi šetří

27.11.2014 13:50 | Zprávy
autor: dkr, čtk

Ruský prezident Vladimir Putin telefonicky hovořil se svým ukrajinským protějškem Petro Porošenkem. Oznámil to dnes Kreml, podle něhož se hovor uskutečnil ve středu večer a inicioval ho Kyjev. Podrobnosti o obsahu telefonátu nejsou k dispozici.

Putin a Porošenko spolu telefonovali, s podrobnostmi šetří
Foto: plus.google.com
Popisek: Prezident Ukrajiny Petro Porošenko

Kreml pouze informoval, že prezidenti jednali o vztazích obou zemí a také o situaci na jihovýchodě Ukrajiny. V této oblasti ukrajinská armáda už osmý měsíc čelí ozbrojeným útokům separatistů podporovaných Ruskem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

RNDr. Luděk Niedermayer byl položen dotaz

Dvourychlostní EU

Jestli něco takového vznikne, není to vlastně konec EU, která přeci vznikla z opačného důvodu? Tedy jako jednotné společenství? A nedoplatí na to státy jako jsme třeba my?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

110% zisk. Lichváři napadli Česko. Hynek Beran o elektřině, kterou platíte

8:04 110% zisk. Lichváři napadli Česko. Hynek Beran o elektřině, kterou platíte

Energetik Hynek Beran odkrývá, jak vzniká cena elektřiny a jak by stát mohl chránit občany před její…