Spolutvůrce Pirátů: Prázdný žvásty Ivana Bartoše, s nímž si všichni vytřeli

25.09.2024 12:54 | Monitoring
autor: Miloš Polák

Marketér Jakub Horák pomáhal v roce 2017 k nástupu Pirátů do Sněmovny. A teď se vymezil vůči dlouholetému šéfovi Pirátské strany Ivanu Bartošovi. Podle marketéra dělá nejviditelnější pirát zásadní chybu. Nehraje si na oběť.

Spolutvůrce Pirátů: Prázdný žvásty Ivana Bartoše, s nímž si všichni vytřeli
Foto: ČT24
Popisek: Ivan Bartoš

Ivan Bartoš se zlobí. Zlobí se na premiéra Petra Fialu (ODS), zlobí se na partnera z předvolební koalice Víta Rakušana (STAN) – a obecně má pocit, že se k němu současní koaliční partneři, především ODS, zachovali špatně.

„Dnes si sedneme s Vítem Rakušanem a zástupci STAN. Je třeba dořešit procesní věci, jednání předpokládá i koaliční smlouva, kterou jako vždy ctíme... No a taky je to normální slušnost – mluvit s lidmi z očí do očí. Žádné výzvy k odchodu z vlády jim předkládat nemíním, naše motto ‚společně do vlády, společně do opozice‘ platilo před třemi lety, kdy se vstup vyjednával. Nyní je situace jiná. Důvěru Pirátů včerejším způsobem jednání pan premiér i ODS finálně ztratili, je ale na vyhodnocení každého, jak se k tomu postaví,“ pravil Bartoš k „důvěře Pirátů“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Migrační pakt

Dá se ještě zrušit? Myslíte, že je to reálné? A co když se to nepovede. Když se jím nebudeme řídit, jaké to pro nás může mít důsledky? Mluví se o výpalném, odpůrci tvrdí, nebudeme ho platit. Co když nezaplatíme? A ještě by mě zajímalo, jak je to s tím samotným rozhodováním? Kdo přesně rozhoduje, kdo...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

HHH, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskuseantares.h , 25.09.2024 13:33:46
Naši zemi ovládají oligarchové, komunisté a extrémisté a kdo ovládá politiky to už nám pán zapomněl nějak říct?! Že by neziskovky sponzorované miliardáři? Ty neziskovky které jako mor chodí po školách a tlačí dětem do hlaviček ty jejich utopické žvásty?!! Za tři roky tahle pětikola nedokázala vůbec nic jen obrala své voliče o jejich úspory. Pán chce stavět tisíce bytů?? Tak si může vyhrnout rukávy a jít je stavět , jen musí počkat až někdo dá do chodu stavební zákon!

|  5 |  0

Další články z rubriky

„Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

20:15 „Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

Knihovna Václava Havla čelí v poslední době obrovské krizi, která může vyvrcholit až zavřením instit…