Sv*ňárna zlodějská. 2 miliardy fuč. V ODS bublá pěkný průšvih

25.01.2022 9:14 | Zprávy
autor: mp

Někdejší poslanec ODS Radim F. Holeček se obul do stávajícího zákonodárce za tuto stranu Karla Krejzy. Je to podle jeho názoru „zlodějská sviňa“ a předseda ODS a premiér Petr Fiala se z Holečkova pohledu tváří, jakože to nevidí. O co Holeček opírá tato svá tvrdá slova? Nahlédněte.

Sv*ňárna zlodějská. 2 miliardy fuč. V ODS bublá pěkný průšvih
Foto: Hans Štembera
Popisek: 29. kongres ODS. Post předsedy obhájil Petr Fiala

Radim F. Holeček byl mezi lety 2005 až 2017 členem ODS. Ve volebním období 2013 až 2017 byl za tuto stranu zvolen v Ústeckém kraji poslancem. A dodnes ODS podporuje. S výhradou k některým členům. Teď ostře vystoupil proti Karlu Krejzovi.  

„Ptali se mne mockrát, jestli mám něco proti ODS – nemám a nikdy jsem neměl! Ptali se mne, co mám proti zlodějovi Krejzovi. No pořád to samé, je to zlodějská sviňa, která okradla lidi. Sedí-li tahle hnida v Parlamentu a profesor (Fiala) říká, jak je vše v pořádku – poté co sejmuli jiné – pak se neděje očista, osvěta, a tak, ne?“ zeptal se Holeček na facebooku.

Radim Holeček promlouvá

Narážel na informace pořadu Reportéři ČT Marka Wollnera, kde bylo uvedeno, že Krejza figuroval v původně privatizačním fondu, který pod názvem Český holding funguje dodnes. Z původního majetku fondu ve výši téměř 2 miliardy korun nezůstalo podle Reportérů ČT skoro nic. Krejza uznává, že jako člen orgánů tohoto fondu nebyl moc úspěšný.

„Byl jsem v orgánech, takže určité odpovědnosti se asi člověk zříci nemůže, ale ne každý může být úspěšný v takovémto podnikání. A já jsem v tomto prostě byl a je potřeba si říct, že to úspěšné nebylo. To přiznávám,“ poznamenal Krejza.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

ČT a demonstrace

Proč by se zaměstnanci ČT nemohli demonstrovat? Není právo demonstrovat dáno Ústavou, která platí pro každého? A co, že je demonstrace proti rozhodnutí zvolených politiků. To se jako nesmí? A můžete uvést konkrétní příklady, kdy jsou na Déčku vysílány zkreslené informace? My teda Déčko máme zrovna m...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Igor Chaun: Zchudlý a odnárodněný občan se nebouří. Znám plán EU

13:33 Igor Chaun: Zchudlý a odnárodněný občan se nebouří. Znám plán EU

Režisér Igor Chaun varuje před migračním paktem, který nedávno vstoupil v platnost. Podle něj není j…