Ty šmejde, dostaneš ceres, že tě vlastní matka nepozná. Po vraždě slovenského novináře nastalo dusno kolem Jiřího Ovčáčka

26.02.2018 15:45 | Zprávy

K vraždě slovenského investigativního novináře Jána Kuciaka se vyjadřuje stále více lidí, a to i na sociálních sítích. Hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka rozzlobilo, že smrt novináře údajně někteří lidé využívají k politickému boji. Na co tím mohl narážet? Nahlédněte.

Ty šmejde, dostaneš ceres, že tě vlastní matka nepozná. Po vraždě slovenského novináře nastalo dusno kolem Jiřího Ovčáčka
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Ovčáček

Slovenskem otřásla vražda investigativního novináře Jána Kuciaka a jeho partnerky. On byl podle všeho usmrcen střelou do hrudi, ona do hlavy. Čeští novináři, ale i další osobnosti vyjadřují soustrast rodině a obavy z toho, co se to u našich sousedů děje. Hradní mluvčí Jiří Ovčáček však tvrdí, že se najdou i tací, kteří smrti Jána Kuciaka využívají v politickém boji.

Je mimořádně nechutné, že někteří čeští politici a aktivisté zneužívají děsivou vraždu novináře na Slovensku k politickému boji a útokům,“ napsal na sociální síti Facebook mluvčí prezidenta Zemana.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

style="min-height:300px;"> reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Poučování lůzy z festivalového luxusu. Holec zdraví Vary

12:45 Poučování lůzy z festivalového luxusu. Holec zdraví Vary

Ivan Trojan agituje proti lůze. „Nekousej do ruky, co tě živí,“ radí Petr Holec. Sešla se na filmové…