VIDEO Drsný americký internetový pravičák: Všechna města, kde vládnou demokrati, se promění v posr*ná ghetta. Takto dopadlo slavné hipísácké San Francisco

27.07.2018 19:49 | Zprávy

Pomyslná Mekka hipsterů a technologických firem – kalifornské San Francisco – má zdá se vážný problém. Před několika dny na jeho existenci opětovně upozornil americký konzervativní žurnalista Paul Joseph Watson spojovaný s nechvalně známým portálem Infowars.com, který mnozí označují za tzv. fake news server čili server falešných zpráv. Watson nicméně takříkajíc z vody nevaří.

VIDEO Drsný americký internetový pravičák: Všechna města, kde vládnou demokrati, se promění v posr*ná ghetta. Takto dopadlo slavné hipísácké San Francisco
Foto: Pixabay CC0
Popisek: Most Golden Gate, jeden ze symbolů San Francisca

Watson o san franciském problému natočil video. Umístil je na YouTube a opatřil expresivním komentářem. „Proč se všechna města, která řídí demokraté, promění v posr**á ghetta?“ uvedl novinář a odmítač uprchlíků a liberálů Watson své nové video na sociální síti Twitteru.

Takže začínáme. Watsonovo video je docela jízda. V úvodu si poslechneme hipísácký šlágr „If you’re going to San Francisco od kultovní šedesátkové kapely Mammas and Pappas“. Pokračují pravděpodobně s tendenčními úmysly pořízené prostřihy, ve kterých sledujeme současné „hipíky“ a obyvatele Frisca potácející se pravděpodobně pod vlivem omamných látek v hromadných dopravních prostředcích a mezi tím sledujeme promluvy páně Watsona.

Ten je k San Franciscu poměrně přísný a označuje ho za „shithole“ (nevábné místo v umírněném překladu do ČJ) anebo „public toilet of America“ (veřejné záchodky Spojených států). A důvod? Nadměrná koncentrace lidských exkrementů na veřejných místech tohoto před mnoha dekádami pomyslného centra americké beatnické kultury.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Michael Canov byl položen dotaz

Soudy

Jak je možné, že když se na soud obrátí prezident je rozhodnuto za 2dny! a v případě obyčejných smrtelníků jako my by soudy za dva dny nerozhodly absolutně o ničem, zřejmě by ani soudci neotevřeli spis a naopak se vlečou i roky? To mi nepřijde vůbec spravedlivé. Jak se říká, když nejde o život o nic...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tajemný Zeman: Přečtěte si pravdu o „jednom řediteli tajné služby“

11:25 Tajemný Zeman: Přečtěte si pravdu o „jednom řediteli tajné služby“

Bývalý prezident Miloš Zeman s nakladatelstvím Olympia připravil reedici knihy Jak jsem se (ne)mýlil…