Ruské ministerstvo obrany mimo jiné také uvedlo, že ruské systémy protivzdušné obrany nezasahovaly. Všechny rakety sestřelily syrské protiraketové systémy, tvrdí ruský resort.
- Původní text ZDE
Rusko rovněž sdělilo, že jeho systémy S-400 chránící ruské základny nebyly aktivovány. „Žádná z řízených střel vypálených Spojenými státy a jejich spojenci nevstoupila do zóny ruské protiletecké obrany v okolí Tartúsu a Hmímímu,“ tvrdí Rusko. Rudskoj pak mimo jiné uvedl, že při úderu trvajícím od 2:42 do 4:10 nebyl zabit nikdo z řad vojáků ani z civilistů.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Jak si můžou být všichni rovni?
To přeci není pravda. Vy máte imunitu, my ne. Já nechápu proč? Hlavně když se vůbec nemusí vztahovat na to, co říkáte třeba ve sněmovně nebo na vaše činy spojené s funkcí politika. Kde je spravedlnost a rovnost? Já ji teda nevidím
Další články z rubriky
20:35 Kdo to řídí? Holec o tlaku opozice a Pavla na Babiše. Jde o velké peníze
Komentátor Petr Holec se opřel do opozice a jí spřízněných médií, která podle něj vytvářejí tlak na …




