VÍME PRVNÍ Zemanovo jednání v Izraeli přerušil umírající rabín

07.10.2013 10:47 | Zprávy

Prezident Miloš Zeman dnes ráno jednal se svým izraelským protějškem Šimonem Perésem. Prezident již dříve prozradil, že na jednání s legendou izraelské politiky se velmi těší. Setkáním na prezidentské úrovni oficiální program Zemanovy návštěvy Izraele v pondělí ráno začínal.

VÍME PRVNÍ Zemanovo jednání v Izraeli přerušil umírající rabín
Foto: Daniela Černá
Popisek: Druhý den své návštěvy Moravskoslezského kraje zavítal prezident do Bohumína

Jak však pro ParlamentníListy.cz uvedla Zemanova mluvčí Hana Burianová, jednání na prezidentské úrovni muselo být přerušeno. Prezident Perés totiž musel odjet za umírajícím třiadevadesátiletým rabínem Ovadia Yosefem, jehož si velmi váží.

„Jednání prezidentů bude po vzájemné dohodě pokračovat v pozdním odpoledním termínu,“ uvedla mluvčí Burianová. Jednání bylo podle ní přerušeno až po oficiální části, při rozpravě obou hlav států za účasti několika českých ministrů.  

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Radim Panenka

Mgr. Bc. Hubert Lang byl položen dotaz

migrace

Zajímalo by mě, jaký je ten váš zmiňovaný recept na migraci, když tvrdíte, že ,,my jako hnutí ANO říkáme, že máme svůj vlastní recept na pakt víz a migrace, na migraci jako celek." Děkuji za odpověď

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nešťastný den Nerudové. „Poučení“ hned po dvou tweetech

21:37 Nešťastný den Nerudové. „Poučení“ hned po dvou tweetech

Dva příspěvky publikovala europoslankyně Danuše Nerudová během posledních hodin na sociální sítě. V …