Za 200 Kč možná vyhrajete snídani s Bartošem a Rakušanem

15.06.2021 11:14

Pokud lidé darují Pirátům a Starostům alespoň dvě stě korun, tak mají šanci vyhrát. Výhrou je snídaně s Ivanem Bartošem a Vítem Rakušanem. Takovou odměnu nabízí koalice na svém portálu, skrz který mohou voliči finančně podpořit předvolební uskupení. „Tato koalice nestojí a nikdy nestála na pochybných penězích. Vítáme proto, aby se do financování zapojili i běžní občané a měli tak šanci transparentně ovlivnit veřejné dění,“ píše se na webu.

Za 200 Kč možná vyhrajete snídani s Bartošem a Rakušanem
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ivan Bartoš a Vít Rakušan

Anketa

Je korektní, jak Andrej Babiš nadává Pirátům kvůli migraci?

97%
2%
hlasovalo: 25060 lidí

Koalice Pirátů a STAN má již nějakou dobu aktivní web dary.piráti.cz. Portál slouží pro finanční podporu této předvolební koalice. Lidé mohou darovat koalici 200, 500, 1000 korun či zcela úplně jinou částku.

„Teď nesmíme polevit! Budeme rozhodovat o naší budoucnosti! Po čtyřech letech dostaneme šanci zvolit si politickou reprezentaci, která určí další směřování naší země a potažmo životů nás všech.

Je to výzva a příležitost pro změnu, na kterou už všichni dlouho čekáme. Příležitost, jak posunout Česko k lepšímu, aby se zde všem lidem bez výjimky dobře žilo. Za koalici Pirátů a Starostů jsme rozhodnutí udělat naprosté maximum, abychom této příležitosti společně využili. Máme jasnou vizi i plán, které míníme prosazovat ve vládním angažmá, pokud do nás vloží voliči svou důvěru.

Tato koalice nestojí a nikdy nestála na pochybných penězích. Vítáme proto, aby se do financování zapojili i běžní občané a měli tak šanci transparentně ovlivnit veřejné dění. Když se veřejnost spojí a každý přispěje, budeme schopni porazit nečitelné skupiny v pozadí, které nezastupují veřejný zájem, a nastavit tak férové prostředí pro všechny,“ píší na svém webu.

Anketa

Je správné, že Facebook smazal stránku poslance Lubomíra Volného?

11%
85%
hlasovalo: 15904 lidí

Piráti též zdůrazňují, jak jim mohou dary pomoci a kolik lidí budou moci oslovit. Pokud obdrží 250 korun, tak by jim to mělo stačit na 500 potenciálních voličů. Jak toho dosáhnou? Prostřednictvím koaličních novin. „Za 1000 Kč uvidí náš program a vize 7000 lidí na sociálních sítích. Za 150 000 Kč rozmístíme v ulicích desítky stanovišť s dobrovolníky. Za 500 000 Kč můžeme nakoupit stovky reklamních ploch,“ pokračuje koalice ve výčtu.

Na stránce ovšem píší, že mimo toho, že finanční pomoc pomůže Pirátům a Starostům, tak mohou vyhrát i samotní donátoři. Koalice totiž nabízí všem, kdo přispějí alespoň dvěma sty korunami, slosování o možnost snídaně s lídry koalice Ivanem Bartošem a Vítem Rakušanem. „Výherce a jednu další osobu dle jeho výběru pozvou Ivan Bartoš s Vítem Rakušanem na prima snídani!“ nabízí koalice.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: tle

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Exšéf ČSSD Paroubek má co říct k hromadnému odchodu z kandidátky na jihu Moravy. Je to silné

20:20 Exšéf ČSSD Paroubek má co říct k hromadnému odchodu z kandidátky na jihu Moravy. Je to silné

Bývalý premiér Jiří Paroubek schvaluje zásah vedení ČSSD do kandidátky v Jihomoravském kraji, kam by…