Zpěvák Martin Maxa zazpívá pro Úsvit. A začaly se kolem toho dít velmi podivné věci

07.09.2016 20:15

Hnutí Úsvit s Blokem proti islamizaci pořádá 28. září v Ostravě velkou akci proti přijímání migrantů. Kromě proslovů celé řady hostů budou i hudební vystoupení Dominiky Myslivcové, Ortela a Martina Maxy. Jenže někteří tvrdili, že Maxa o akci vůbec neví a Úsvit si všechno vymyslel. Zpěvák nyní pro ParlamentníListy.cz potvrdil, že na akci vystoupí, i když se někteří zjevně snažili vytvořit dojem, že to není pravda.

Zpěvák Martin Maxa zazpívá pro Úsvit. A začaly se kolem toho dít velmi podivné věci
Foto: martinmaxa.cz
Popisek: Hudebník Martin Maxa

Svatováclavské demonstrace „Stop imigrantům“ se v den státního svátku 28. září uskuteční v Ostravě. Akci pořádá hnutí Úsvit – Národní koalice spolu s Blokem proti islamizaci. K účastníkům promluví třeba polský poslanec Robert Winicky, válečný veterán a šéf Úsvitu Miroslav Lidinský nebo poslankyně Olga Havlová.

Bude se ovšem i zpívat a právě na tomto bodu se někdo snažil Úsvit s Blokem proti islamizaci zdiskreditovat, protože prý avizuje vystoupení hostů, kteří o tom vůbec nevědí a účast na podobné akci odmítají.

Mezi nimi byl zmíněn známý zpěvák Martin Maxa. Bloger a aktivista Jan Cemper ve svém článku napsal, že Maxa o své účasti neví a ústy své manažerky něco podobného odmítá. Jenže to není pravda.

Martin Maxa na demonstraci proti migrantům vystoupí. Potvrdil to osobně ParlamentnímListům.cz. „Vyvracím dezinformace, které tvrdí, že na akci nevystoupím, že o tom nevím a tak dále. Účast na zmíněné demonstraci jsem přislíbil a vystoupím tam. Koneckonců předsedy Úsvitu Mirka Lidinského si velmi vážím,“ sdělil pro ParlamentníListy.cz jednoznačně Martin Maxa.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Radim Panenka

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ten, o kterém nesmíte mluvit!  Tommy Robinson dostal cenu. A dějí se věci: Zákazy, mazání, tresty. Ale čtěte

7:31 Ten, o kterém nesmíte mluvit! Tommy Robinson dostal cenu. A dějí se věci: Zákazy, mazání, tresty. Ale čtěte

Britský novinář a aktivista Tommy Robinson, který informoval veřejnost o muslimských ganzích, které …