Jan Urbach: Čínská kampaň proti špionům

11.04.2017 11:52 | Zprávy
autor: PV

Až 73 tisíc dolarů může dostat obyvatel čínského hlavního města Pekingu za upozornění na podezřelé osoby. Odměny jsou součástí oznámené nové kampaně proti zahraničním špionům.

Jan Urbach: Čínská kampaň proti špionům
Foto: Archiv vydavatele
Popisek: Čína

Zahraniční špionážní služby a jiné nepřátelské síly využívají příležitosti škodit politickou infiltrací, podvratnou činností, krádežemi státního tajemství - přibližuje ohrožení pekingský deník "Beijing Daily". List upozorňuje, že taková nebezpečí stoupají v souvislosti s otevíráním Číny světu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Motoristé

Nemyslíte, že nebýt Motoristů, tak je na tom vaše vláda líp? Aspoň na mě to působí tak, že vám dost kazí reputaci, že není měsíc, kdy by se neřešilo něco kolem nich a zazdí to pak i to dobré, co třeba děláte.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Halík: Kdo tahá za nitky na FF UK Praha?

15:49 Jiří Halík: Kdo tahá za nitky na FF UK Praha?

„Vláda chce zrušit koncesionářské poplatky a navázat financování České televize a Českého rozhlasu n…